Atrakcje

Zapraszamy Państwa do nas o każdej porze roku!
Liczne szlaki turystyczne, stacje narciarskie, a także obiekty zabytkowe i przyrodnicze - to wszystko jest dla Państwa.
Oferujemy szeroką gamę atrakcji: udostępniamy grilla, miejsce, gdzie można zapalić ognisko, pole namiotowe, niedaleko jest także boisko sportowe czynne do godz. 22, w pobliżu (10km) jest także kryta pływalnia. Dla dzieci mamy basen, trampolinę, piłki, paletki, huśtawkę, piaskownicę oraz domek do zabawy.

W naszych okolicach są także stawy rybne (m.in. w Żmiącej - 8 km), gdzie będą Państwo mieli możliwość wędkowania bądź kupienia świeżego, smażonego lub wędzonego pstrąga. W Łososinie Dolnej (16 km) jest także lotnisko sportowe, gdzie można skorzystać z przelotu widokowego nad Jeziorem Rożnowskim oraz nad okolicami.

W okresie zimowym zapraszamy Gości idywidualnych oraz grupy zorganizowane, na tradycyjne kuligi na Załpie. Trasa kuligu  (5-10 km) przebiega w większaści po niezwykle widokowych zboczach gór, ale także w wąwozach i lasach. Oprócz kajoznawczego waloru tych śnieżnych przygód, proponujemy także barwne opowieści okraszone dużą dozą chumoru. W zależności od warunków pogodowych i życzenia Gości kuligi odbywają sie rano bądź wieczorem, saniami lub bryczką. Po kuligu na wszystkich Gości czeka ciepła herbata oraz pyszne kiełbaski z grilla. 

Dodatkową atrakcją są dwa wspaniakłe stoki narciarskie:

- Laskowa-ski

- Limanowa-ski

oraz narciarskie trasy biegowe na Mogielicy.


Formularz kontaktowy
Masz do nas jakieś pytanie? Może masz pewne wątpliwości odnośnie naszej oferty? A może po prostu spodobało Ci się u Nas i chcesz wynająć domek? Napisz do nas już teraz, czekamy na Twoją wiadomość!
Zapraszamy na wirtualną wyczieczkę Zobacz w większym oknie!